viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

drogi bitumiczne

drogi bitumiczne

Strategie zapaści gospodarczej za pieniądze, złoto i srebro

Jeszcze przed show National Geographic „Czekając na apokalipsę” stał się hitem, coraz większa liczba ludzi w tym kraju byli martwi się o nadchodzącej zapaści gospodarczej. Określenie „hiperinflacja” jest obecnie w głównym nurcie i ludzie widzieli cenę wzrostu złota i srebra znacząco.

Rzućmy okiem na to, jak metale szlachetne mogą być ważną częścią planu gospodarczego załamanie przeżycia, nawet dla ludzi, którzy nie mają dziesiątki tysięcy dolarów do inwestowania.

Lekcje z innych krajów, które doświadczyły załamania gospodarczego uczą nas, że walutą umiera powoli lub szybko, z hiperinflacji, jedna z najlepszych form pieniądza jest złoto i srebro.

Oczywiście, elementy barterowe jak alkohol i papierosy i małych przedmiotów zbytku zawsze okazały się bardzo cenne formy „waluty” w zapaści gospodarczej. Jednakże, złoto i srebro są znacznie bardziej mobilny i powszechnie akceptowane.

Podczas II wojny światowej, agentami, którzy za liniami wroga często były podane złote łańcuchy, tak aby mogły usunąć link lub dwa lub trzy, w celu dokonania zakupu „” kiedy potrzebne materiały eksploatacyjne, jak wszyscy akceptują złoto. Starając się „dokonać zmiany” na jedną uncję złota moneta, gdy złoto jest wyceniane na ponad 1600 $ za uncję, nie jest zbyt wygodne.

drogi bitumiczne

Srebro jest nawet lepsza dla tego powodu, jak uncji srebra wartości $ 35 lub więc jest bardziej prawdopodobne, aby być w zakresie typowej transakcji. Inną popularną formą srebra jest pre-1965 US monet, które kiedyś być wykonane ze srebra. Ze srebrem w 35 $ za uncję, jedna czwarta nas od 1964 roku i na początku ma wartość prawie 6 $, gdyż jest 90% srebra.

Te 1964 i poprzednie US monet są określane jako „fast srebro” i są doskonałym sposobem posiadania małych nominałów zbywalnych walucie, która jest powszechnie uznawana w zapaści gospodarczej.

Jeśli chcesz być przygotowany do załamania gospodarczego, inwestowanie w kieszeń od „śmieciowego” srebra i utrzymywanie go w bagażniku samochodu wraz z zestawem gotowości awaryjne to bardzo tani sposób, aby być przygotowanym do katastrofy, która uderza bez ostrzeżenia. W ten sposób, jeśli jesteś z dala od domu, będzie można mieć pewność, że będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, w tym alternatywnej postaci pieniędzy, by wrócić do domu bezpiecznie.

Nawiasem mówiąc, chcesz odkryć 5 rzeczy należy zawsze mieć w swoim samochodzie? Jeśli tak, to pobrać mój nowy MP3 TUTAJ.

I dowiedzieć się wszystkiego o prosty sposób, aby być przygotowanym na wszystko, można kliknąć TUTAJ.

Mike Kuykendall, Prepping Consultant

Artykuł napisany przez: