viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

drogi gminne mapa

drogi gminne mapa

Przechodząc dokładność jest nadal niekonsekwentna mieliśmy gracze w tym wieku, że może rzucić piłkę 35-40 jardów.

Dla nas ta grupa wymaga najwięcej opieki, trenerzy są często trener i pracownika społecznego, wiele dzieci w tym wieku. Jedna roku byłem trenerem tej grupy wiekowej z innego znajomego, było bardzo satysfakcjonujące. Był to „B” zespół, w którym odpaliłem cały sztab trenerski 1 tydzień przed swoim pierwszym meczu. To futbol młodzieżowy sztab trenerski naruszył naszą „Nie” B „układania” zasada, jak również „No środa nożna praktyce” regułę. Nie spełniły również nawet zdalnie śledzić naszej praktyki nożnej szablon metodologii i wchodząc w ich pierwszej grze gra w piłkę nożną bazowe i obrona nie byli nawet blisko jest do zaakceptowania.

Mój przyjaciel i ja byliśmy oboje udać coachingu innych zespołów, więc 2 dni w tygodniu, jest wszystkim, co mieliśmy do tej pracy grupowej. Dodatkowo przeprowadziliśmy 4 oczywistych „A” graczy na poziomie od tej drużyny „B” i przeniósł je do ich prawowitego miejsca na „A” zespół. Mieliśmy mnóstwo zagadnień, maleńkich graczy, słabych graczy, unconfident graczy ale dzieci, które chciały tam być. Na młodszych poziomów, że jest coś, czego nie zawsze widać, niektórzy gracze są tam, bo tata chce, by zostać piłkarzem.

Zaczęliśmy 24 dzieci, przenieśliśmy 4 „A” Dzieci w górę, jeden gracz złamał rękę skateboarding, jeden został zdjęty z zespołem przez mamę dla klas i trzeba było zamknąć, bo odwiedził swojego tatę w out więzieniu państwa na Te same dni, jak graliśmy w nasze gry. Mieliśmy zaledwie 16-17 dzieci w „B” ligi, na dodatek liga postanowił złom „B” ligę w tym roku w ostatniej chwili i po prostu stworzył kolejny podział, gdzie umieścić co myśleli były słabsze „A” zespoły. byliśmy jedyną organizacją, która miała prawdziwą „B” zespół w nim, pozostałe organizacjach miał tylko jeden zespół, więc skończyło się bawić, że organizacje najlepszy zespół z najsłabszych 17 dzieci mieliśmy.
Artykuł napisany przez: