viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

drogi hamowania na roznych nawierzchniach

drogi hamowania na roznych nawierzchniach

Można zadzwonić Fresno State i Oregon dobre zespoły, ale reszta z nich nie są nawet na ekranie radaru dobra pod każdym względem.

Boise State Broncos ułożyła niepokonany 12-0 regularny sezon w 2006 roku i do czynienia Oklahoma w BCS Fiesta Bowl, wygrywając 43-42 w godzinach nadliczbowych, aby nagrać historyczne zwycięstwo przez zespół średniego szczebla nad dur załadowanego programu piłkarskiego. To była wspaniała chwila dla Boise państwa i jego krzykaczy.

Można się zastanawiać, chociaż, co rekord Boise State byłby w tym samym roku, jeśli Broncos grał Texas, Texas Tech, Oklahoma State i Nebraska (zespoły o łącznej rekord 36-8), jak Oklahoma musiał zrobić w tym roku. Oczywiście Boise State by nie wszedł do Fiesta Bowl z 12-0 znak.

Ball State zbudowała swoją niepokonany 11-0 rekord w tym roku, wygrywając z drużynami o łącznej 51-82 rekordu dla .383 (38%) Procent wygranych. Ofiary Cardinal obejmowały 2-10 Northeastern (a szkolny 1-AA), 2-9 Western Kentucky (innej szkoły 1-AA), 2-9, 2-9 Eastern Michigan Miami w Ohio, Indiana, 3- 3-9 8 Kent State, Toledo 3-8, 5-6 Akron, 6-4 Navy, 6-5 Northern Illinois, Michigan Central 8-3 i 9-2 Western Michigan.

Gdyby Ball State grał Texas, Texas Tech, Oklahoma State i Nebraska (zespoły z łącznym rekord 36-8), jak Oklahoma musiał zrobić w tym roku, nie ma sposobu, kardynałowie byłoby 11-0.

drogi hamowania na roznych nawierzchniach

Czy Ball State 17. najlepszy zespół w Ameryce? Wątpię. Gdyby Ball State zbierać lepszą grę miseczki na godnego przeciwnika, to będzie interesujące zobaczyć, jak kardynałowie zrobi.

Utah, Boise State and Ball State będzie w stanie doprowadzić swoją grę w sezonie miski. Jeśli grają od ponad rinky-przemiły grze miski, to rzeczywiście coś znaczą.

Prawo autorskie © 2008 Ed Bagley

Czytaj inne moje szczegółowe, kompetentny, ciekawe artykuły na temat futbolowe, w tym:

„Tulsa 19. Najlepszy zespół w Nation? Musisz być żart, a oto dlaczego”

drogi hamowania na roznych nawierzchniach

„4 AP Top 25 zespoły Niektóre Udowodnienie uwagi-Missouri, Texas Tech, South Florida i Kansas”

„Meet the Illinois Fighting Illini – najbardziej przereklamowany zespół w AP Top 25 Plebiscytu”

„Słynne cytaty Vince Lombardi, Knute Rockne i Lou Holtz Podczas piłkarskiego Roczne Bowl Season”

Znajdź moim blogu pod adresem:

Artykuł napisany przez: