viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

drogi piramidowe

drogi piramidowe

Mam żadnego interesu w coachingu poza moim programie dla młodzieży. I zostały zaoferowane (ją odrzucił) lokalnego płatną pracę trenerską głowy w gimnazjum z ponad 900 studentów. Miałem zapytania o pomoc na poziomie szkoły średniej, jak również. Czas potrzebny do zrobienia tych zadań dobrze jest ogromny i coś, czego nie będzie w stanie zaangażować się. Do moich obowiązków pracy pozwoli na to dość łatwo, ale czas rodzina musiałbym poświęcić nie byłaby wartość propozycja jest dla mnie w tej chwili. Zaletą prowadzę własną programu nożnej młodzieży ja ustalam zasady i nie ma zakłóceń od osób, które nie byłyby możliwe w zespole szkolnym. Mam zerowe aspiracji coachingu niczego oprócz futbolu młodzieżowego, mój wpływ jest znacznie szersza i głębsza niż w tej dziedzinie może być gdziekolwiek indziej.

Aby uzyskać więcej wskazówek trenerskich piłkarskich młodzieży należy zatrzymać http://winningyouthfootball.com

Aby otrzymać darmowe Coaching Youth Football biuletyn Dave’a, zatrzymaj się tutaj: piłkarskich odgrywa

Copyright 2007 Zarządzanie Cisar

Publikowanie dozwolone, jeśli linki są przechowywane w stanie nienaruszonym

Dave Cisar, z ponad 15-letnie praktyczne doświadczenie jako trener młodzieży, Dave opracował szczegółowy systematyczne podejście do rozwijających się młodych zawodników i drużyn, które umożliwiły jego osobiste zespoły wygrać 97% swoich gier w 5 różnych lig.

Dave jest trenerem trenerów piłki nożnej młodzieży w całym kraju. Ma pasję rozwija trenerów młodzieżowych, aby mogli z kolei rozwijają zespoły, które są konkurencyjne i dobrze zorganizowane, podczas zabawy i zachowania graczy. Jego książka jest „Winning Youth Football krok po kroku Plana” został zatwierdzony przez Tom Osborne i Dave Rimington. Jego płyty DVD i książki zostały wykorzystane przez zespoły w całym kraju w celu uruchamiania programów w oparciu integralności, które wygrać mistrzostwa.Jego strona internetowa jest Football Coaching

Artykuł napisany przez: