viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

drogi wojewodzkie

drogi wojewodzkie

Różnice wieku, kiedy Coaching Youth Football

Coaching Rozważania dla różnych grup wiekowych w Młodzieżowej Piłki Nożnej

W poprzednich postach, dałem liczne wskazówki do pracy z młodszym wieku piłkarzy młodzieży. Jak wspomniano w książce iw tych stanowisk, na 6-8-letnie dzieci są bardzo wizualne, a my pokazaliśmy wam wiele sztuczek, jak użyć tego na swoją korzyść.

Jak inne grupy wiekowe nożnej młodzieży różnią się od siebie?

Są to uogólnienia, że ??znalazłem się za prawdziwe z własnymi zespołami, a także z tego, co widziałem robi klinik oraz informacje zwrotne od innych trenerów:

Grupa wiekowa warstwy waha się od ligi do ligi, to tylko niektóre Ja pracowałem z:

Wiek 8-10: Podczas gdy nasi przeciwnicy rzadko pozwalają osiem latków do gry w piłkę nożną walki, co robimy. Około 80% naszych 8-latków grać wślizgu, najmniejszy i najmniej dojrzałą flagę grać w piłkę nożną na 8. My z priorytetami odpowiednich praktyk, takich jak te opisane w książce i ograniczenie większości wierteł do maleńkich grup konkurencyjnych i trwające nie dłużej niż 10 minut odkryli, nawet 8-latków mogą być przeszkolony i właściwe piłkarzy młodzieży. To oczywiście stosując metodologię książki praktyki i nie robi 40-60 zabaw PlayBook, że wiele rzeczy źle trenerem drużyn piłkarskich młodzieży wykorzystania.

Ta grupa wiekowa jest najbardziej zabawne trenować w moim umyśle. Są chętni do pomocy, mają kilka złych nawyków, chcą nauczyć się gry, są entuzjastyczni i większość z nich nadal szanować władzę. Grupa ta odpowiada rzeczywistym dobrze pochwały i nagrody. Będą testować cię jak każdej grupie, ale w mniejszym stopniu niż w innych grupach wiekowych.

Wiek 11-12: Ta grupa może często wykonują tyle playbook lub nawet więcej niż 13-14s ponieważ nadal słuchać całkiem dobrze. Większość z nich grał co najmniej 1 rok, a niektóre aż 3-4 lat.
Artykuł napisany przez: