viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

najszybsze drogi

najszybsze drogi

Każdego roku po prostu wziął się z zespołem, który nie miał dostępne wykwalifikowanym „tata” trener. W ciągu ostatnich 6 lat, częściej niż nie, to po prostu skończyło się bycia Zespół wieku 8-10. Dziś ta grupa wiekowa jest moje preferencje, ja po prostu zatrzymać się na poziomie 8-10 lat i uzyskać nowy zespół co roku mniej więcej. Jak już wspomniano wcześniej, że dzieci w tym wieku często chętni do pomocy i puste łupków. Wolę być pierwsza napisać o te łupki i kształtować te wpływy młodych piłkarzy. Pomaga to w naszej organizacji poprzez wysłanie dobrze wyszkolonych graczy starszych zespołów, gdzie te autobusy nie będą już musieli łamać graczy złych nawyków. Ponieważ moje zespoły mają bardzo wysoki wskaźnik retencji skończymy „oszczędności” kilku graczy, które mogły rzucić ze względu na mniej agresywne coachingu. Wreszcie po prostu cieszyć wychowanie dzieciom tego wieku z dużą ilością graczy pierwszych lat i graczy drugiego roku wchodzących w ich postaci własnej, to jest zabawne i satysfakcjonujące.

System „Zwycięstwo Młodzieży Football” pracował na każdym poziomie wiekowym w futbolu młodzieżowym zarówno tutaj w Nebrasce iw całym kraju. Rozdział 7 rezerwacji on wyraźnie stwierdza, co zagrać serię i systemy obronne powinny być stosowane na podstawie poszczególnych poziomie grupy wiek i doświadczenie.

najszybsze drogi

Chociaż istnieją 3 Szkół używając mojego systemu, jak również, nie polecam mój system szkołach średnich. Nigdy nie trenował na tym poziomie, a wahania polecam nic nikomu, że mam nie dokładnie w podobnych i różnych sytuacjach podobnych do nich „przetestowany stres”. Mam trenował 7.-8 i lżejsze i równiarki z 9. Nasze zespoły Orzeł w tej grupie wiekowej skorzystało z tego systemu w ciągu ostatnich 6 sezonów, więc tak mogę polecić go do gimnazjum zespołów.

Dla tych, którzy mają e-mail do mnie i zapytał mnie, dlaczego nie szkolić starszych graczy, a nawet piłkę nożną High School; Jak wspomniano powyżej, mam bardzo dobre powody coachingu młodszych dzieci.
Artykuł napisany przez: