viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

obiekty mostowe na terenach gorniczych

obiekty mostowe na terenach gorniczych

Boise State Football Helmet – Historia

Nie piłce nożnej zdobył uwagę Ameryki w ostatnich latach zupełnie jak Boise State Broncos. Szkoła, która była tylko Junior College, aż 1967 roku, zaszokował świat, kiedy zdenerwowany University of Oklahoma w wygranym po dogrywce z 43-42 w 2007 Tostitos Fiesta Bowl. Gra wyróżniona sztuk sztuczka niewiarygodne boju, wiele zmian ołowiu i konwersji 2 punktową w godzinach nadliczbowych na Statuę Wolności gry. Program nie tylko określone w tym meczu, jednak, jak wrócili do Tostitos Fiesta Bowl (a gry BCS) w 2010 roku i regularnie skończył w rankingu Top 25. Mają również pokonał wiele innych szkół Automatyczne Qualifier jak Gruzja i Virginia Tech.

obiekty mostowe na terenach gorniczych

Pierwszy kask Boise State jako 4 lat uniwersytetu (Boise State College) była uważana za cały pomarańczowy z niebieskim paskiem. Został on później włączony do wszystkich błękitu. W 1972 roku, zespół dodał bronco głowy logo w pomarańczowym kółku. Głowa była biała z niebieską grzywą i pomarańczowym tle. Logo zostało włączone do stylistycznej czcionki małymi literami pisowni b-s-u w 1974. Niektóre formy tego logo był w użyciu aż do roku 1996, z wyjątkiem okresu między 1976 i 1977. W 1976 roku, logo został radykalnie zmieniony. Głowa Bronco na pomarańczowo został otynkowany całej strony z niebieskiego cienia i białym konturem. Szczerze mówiąc, wyglądało to trochę dziwne i niekoniecznie bardzo groźnym przeciwnikom.

Zmiany, które się stało z kaskiem piłkarskiego Boise State w latach 1978 i 1996 nie miały do ??czynienia z małą literą b-s-u logo. Że kiedyś to samo z jego pomarańczowymi literami, biały kontur, krzywego S i niezamknięte b. Zmiany zawarte zamiar niebieskim maski zamiast szarego w 1980 roku, a później do białego maski z Orange i białe paski pionowe paski w 1987 roku zrzucono w roku 1991.
Artykuł napisany przez: