viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

obiekty mostowe z przyczolkami zintegrowanymi

obiekty mostowe z przyczolkami zintegrowanymi

Arena Football League (AFL) trwa od marca do czerwca. NFL Europa spasowali. The Canadian Football League (CFL) przebiega mniej więcej od końca czerwca do listopada.

To będzie działać?

Wiele lig pojawia się i znika. Problem polega na tym, że kosztuje dużo do uruchomienia i utrzymania w piłce nożnej. Istnieje Player i wykonawcze pensje, dzierżawy stadionu i kontrakty telewizyjne tylko na początek. AAFL jest dla zysku League i jeśli nie może pracować z zyskiem, to nie pozostanie wokół bardzo długo. Warto zauważyć, że AAFL nie skorzysta ze sprzedaży koncesji na działanie profesjonalne zespoły zrobić, aby zwiększyć swoje zyski, ponieważ koncesje na gry będzie obsługiwany przez i dla stadionu gospodarza. Na co warto, piwo nie będzie dostępna.

Inną przeszkodą liga skierowana jest utrzymanie kosztów fanom w dół. Ceny biletów dla pro sportowych to duża wada, a AAFL będzie musiał znaleźć sposób, aby utrzymać ceny biletów przystępne i atrakcyjne. Ceny biletów zostały ogłoszone na około $ 13 i nie będzie duży nacisk na miejscowi kupić „członkostwa”, które daje im specjalne przywileje, takie jak parkowanie VIP oraz specjalne pokazy out-of-town gier.

obiekty mostowe z przyczolkami zintegrowanymi

AAFL zapowiedział, że televise gry na poziomie krajowym, ale nie ma w telewizji krajowym zasięgu i wtedy tam National Television. Wystarczy zwrócić się do NHL, którzy są skutecznie pochowany na Versus, kanał, że większość ludzi nigdy nie słyszał.

Liga może dostać ogromny impuls jeśli jakość gra jest wysoki. Wtedy, to ma szansę uczynienia go po pierwszym sezonie.

Prawdziwe pytanie brzmi, czy model AAFL może pracować pozostając lokalnym, a nawet to, czy potrzebuje wsparcia krajowego fanów. I może być również pytaniem, po co w ogóle? Czy naprawdę istnieje pustka w świecie futbolu amerykańskiego, który jest obsługiwany przez nową ligi? AAFL tak myśli.Jeśli nie, to będzie po prostu kolejnym liga piłki nożnej, który pojawia się i znika w mgnieniu sezonu.

Andrew Marks cotygodniowy felieton nożnej Piłka nożna z tanich miejsc jest opisywany poniedziałki na SmartReMarx.com trakcie sezonu piłkarskiego. Czytaj Inteligentny ReMarx Wiadomości

Artykuł napisany przez: