viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

drogi ekspresowe w budowie

drogi ekspresowe w budowie

Zobacz Productivity Podsumowanie

Stary założyć nowy zestaw Up

czas procesu Pracownicy 80/120/60 sekund 80/100/80 sekund

Szyjki butelki 120 sekund 100 sekund

Urządzenie wykonane / godzina = 30 3600/100 3600/120 = 36

Powyżej pokazuje jasno wynika, że ??właściciel sklepu nie musi inwestować dodatkowych pracowników lub stacji, aby klient zadowolony. Klienci uzyskać ich kolejność, w krótszym czasie, ponieważ czas spędzony w kolejce jest skrócony .. Powtórz tę 3SS, gdy nastąpią zmiany w czynności roboczych.

Dzieląc to wskazówka jest, aby nie osłabić profesjonalizm i wkład inżynierów przemysłowych, ale jest to koncepcja Industrial Engineering, który jest łatwy i wygodny zastosowanie do wielu codziennych spotkań. Każdy może skorzystać, aby zmniejszyć straty i zwiększyć zadowolenie klientów dzięki tej metodzie samokontroli. Podczas zatrudniania na pełny etat inżynier przemysłowy lub angażowanie profesjonalnego konsultanta nie mogą być opłacalne dla pewnych okoliczności lub organizacji, zwłaszcza dla małych firm, tego typu metoda będzie most i zrównoważyć koszty w porównaniu do potrzeb. To sprawia, że ??ta metoda naukowa Industrial Engineering jest łatwy w użyciu, podczas gdy żaden pracownicy mają zwiększyć ich prędkość do wyższej wydajności. Best, można to zrobić w dowolnym momencie w praktycznie żadnych kosztów.

Poza tym w miejscu pracy, przedłużyć je do codziennych czynności domowych lub dorywczo jest łatwa. Można myśleć trochę? Na przykład: gotowanie – ile palniki potrzebne? Pilnuj, aby udostępnić więcej pomysłów?

Artykuł napisany przez: