viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

drogi publiczne

drogi publiczne

Załamania gospodarczego oraz Urban Survival strategie dla Czekając na apokalipsę

Nie trzeba być „Czekając na apokalipsę”, aby zobaczyć, że kraj ten jest kierowany przez kilka rozpaczliwych czasach wyprzedzeniem, łącznie z możliwością załamania gospodarczego. Więc jeśli nie mieszkają na farmie i mają własne źródło pożywienia, co robisz? Przeanalizujmy niektóre miejskie strategie przetrwania dla wspólnego, codziennego osoby, która chce być przygotowany.

Strategia finansowa Do załamania gospodarczego

Istnieją dwie części do swojej strategii przetrwania finansowego. Pierwszy z nich dotyczy pieniędzy i inwestycji, a druga zajmuje się barteru i gotowości na dzień na dzień potrzeby.

Jeśli naprawdę wierzymy, że załamanie gospodarcze nadchodzi, a chcesz mieć wszystkie swoje pieniądze na „papier” inwestycji, takich jak akcje, CD i rachunków bankowych, i przenieść się do zasobów fizycznych.

Kiedy pieniądze są w postaci nieruchomości lub metali szlachetnych, które przechowują siebie, to możesz być pewien, że nie zamknięcie banku lub Wall Street załamanie może zubożyć was noc.

Druga część swojej strategii finansowej jest o dobre źródło możliwych „elementów barterowych”, które stają się bardzo cenne w czasie załamania gospodarczego. Baterie, zapałki, rzeczy osobiste, a nawet tak zwane „wyroby tytoniowe”, takie jak alkohol i tytoń staje się bardzo kosztowne i duże zapotrzebowanie. Ci, którzy mają dodatkowe zapasy mogą zrobić całkiem dobrze.

Strategia obrony Do załamania gospodarczego

W przeciwieństwie do niektórych Czekając na apokalipsę i Hotshots którzy kochają nosić kamuflaż i kolumny o, najlepsza strategia do przyjęcia jest jeden zwany „szary człowiek”. Ta filozofia jest utrzymanie bardzo niski profil, więc nikt nie wie, że jesteś przygotowany, a nie stać się celem dla tych, którzy chcą pomóc sobie do dostaw.

Artykuł napisany przez: