viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

najdluzsze drogi

najdluzsze drogi Nie mogliśmy sobie pozwolić na utratę jednego gracza w tym sezonie, ubraniowy się zaledwie 16-17 dzieci.

Jak to zrobiliśmy? Dużo pochwał, dużo rozmów kredowych, dużo graczy uczących się wiele pozycji, każdy gracz z partnerem odpowiedzialności, jak mówimy o w książce w rozdziale 4. do tej grupy wiekowej, wyjaśniliśmy zarówno hows i whys, co było byłeś próbują uczyć. Nawet przy niewielkiej liczbie graczy, my trzymać graczy odpowiedzialnych ćwiczyć standardy frekwencji i techniki. Czasami nie rozpocznie najlepszego gracza. Z biegiem czasu dostaliśmy nasze punkty w poprzek i dzieci wiedzieliśmy, że nie drgnęły od normy. Po zmaga się już z naszymi oczekiwaniami, wygraliśmy się zająć drugie miejsce w podziale byliśmy całkowicie zdeklasował w.

Ta grupa wiekowa może zrobić to wszystko, jednak często nie będzie w stanie wykonywać jak również niektóre zespoły 11-12-letnie. Mimo iż są one fizycznie lepsza niż młodszych dzieci w wieku grupa ta często musi być podzielona na wiele złych nawyków poprzednich trenerów młodzieżowych pozwoliły iść dalej. Chociaż wiele z tych graczy ma Wielki Intelekt piłki nożnej i sportowych umiejętności, wiele mają własne pomysły, które będą stale próbować używać zamiast prawidłowej techniki. Lubię mówić i rozumowanie z dziećmi w tej grupie wiekowej, ale jeśli nie masz silną osobowość i dzieci wyczuwają słabość, będą toczyć tuż nad tobą.

najdluzsze drogi

Ta grupa wiekowa może powiedzieć, czy znasz swoje rzeczy, czy nie, jeśli nie wiedzą, że nie będą mieli szacunek. Jeśli nie będą cię szanować, nie będzie za tobą albo grać dla ciebie trudne. Szanują wiedzę i doświadczenie, które pomoże im wygrać gry, to co oni obchodzą. Muszą wiedzieć, wiesz swoje rzeczy , mieć pewność i legalnie dbają o nich. To nie jest miejsce dla trenera pierwszego roku, to byłby koszmar.

Mam głowę trenował 14 różnych drużyn piłkarskich młodzieży w wieku od 6-8 do 13-14 roku życia.
Artykuł napisany przez: