viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

obiekty mostowe autostrady i drogi ekspresowe

obiekty mostowe autostrady i drogi ekspresowe

Boise State and Ball State, Both 11-0, są naprawdę Niepokonany Ale był testowany i Przereklamowany Top 25 Drużyny

Zarówno Boise State and Ball State 11-0 są jak dotąd w tym sezonie i zdobyły pewne prawa chwalenie. Po tym wszystkim, że są tylko 2 z 4 zespołów, które pozostają niepokonany wśród 119 szkół Division 1-A w tym momencie w sezonie futbolowe. Utah 12-0 i 11-0 jest Alabama.

Wprowadzanie sobotnim konkursie (11-22-08), Alabama zajęła nr 1 w AP Top 25 Plebiscytu, Utah było Nr 8, Boise State był nr 9 i nr 14. Ball State może nawet ważniejsze, BCS Tabele miał Alabama w nr 1, Utah w nr 7, Boise State w nr 9 i Ball State pod nr 17.

Nie mam żadnego problemu z Alabamy i Utah rankingu w każdej sondzie, ale mam pewne poważne problemy z Boise państwie członkowskim i piłka w rankingu tak wysoko.

Gracze, trenerzy, fani, przetwornicy i obywateli Boise, Idaho (domu z Boise State Broncos) oraz z Muncie w stanie Indiana (Home of the Ball State kardynałów) powinno być zrozumiałe, wystrzelił w górę o sukcesie swoich zespołów.

obiekty mostowe autostrady i drogi ekspresowe

Nie powinno być dużo boom i Hollering dzieje w Boise i Muncie. Nie jest to łatwe, aby przejść niepokonany przez 11 spotkań, kiedy konkurować na każdym poziomie.

Mimo, że mój kompleks gag jest czerwony alarm, ponieważ myślę, że zarówno Boise State i Ball State są prawie na 9 i 17 najlepszych zespołów w kraju, w zależności od klasyfikacji BCS. Siła harmonogramem podobno ma wpływ w klasyfikacji BCS.

Wprowadzanie sobotnim konkursie, siła Boise State jest terminem był 123-ta i Ball State był 127-cia wśród 119 szkół Division 1-A, zgodnie z Ocen Sagarin College Football.

Oznacza to, że oba zespoły zbudowali swoje niepokonana rekordy od zespołów, które są, średnio mniej niż Division 1-A kalibru. Uważam to za poważny szpara w swojej zbroi.

W ubiegłym sezonie, Hawaii Warriors waltzed drogę do 12-0 rekord przed uzyskaniem datę BCS cukiernica z Gruzją, a następnie utrata 41-10 do Bulldogs.
Artykuł napisany przez: