viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

obiekty mostowe definicja

obiekty mostowe definicja

Ile wynosi pensja Terapii Zajęciowej Assistant

Istnieje wiele powodów, dla których pacjent może wymagać usług rehabilitacyjnych terapii zajęciowej. Wady wrodzone, wypadki samochodowe, choroby serca, problemy zdrowia psychicznego, upośledzeniem umysłowym, urazy sportowe, upadki i urazy rdzenia kręgowego są niektóre warunki.

Opis

Asystenci terapii zajęciowej są znane również jako OTAS. Stanowią one pomoc dla dzieci i dorosłych w każdym wieku z niepełnosprawnością, urazów i chorób, pod nadzorem terapeuty opieki zdrowotnej. Początkowo asystenci współpracować z OTs opracowanie schematu leczenia dla pacjenta. Oni wtedy zapewnić bezpośrednie praktyczne dotyczące pomocy pacjentom chodząc po kroku plan leczenia po kroku. Opierają się one na zastosowaniu terapeutycznym codziennej rutynowej pracy w leczeniu pacjentów; na przykład, asystent terapii zajęciowej mogą nauczyć pacjenta, który stracił swoje umiejętności motorycznych w wyniku wypadku, do jedzenia, ubranie, posprzątać, i może doprowadzić je do iz ośrodka terapii zajęciowej. Mogą czasem nauczyć pacjentów w użyciu specjalnego sprzętu do złagodzenia pewnych codziennych czynności.

Krytyczna w procesie leczenia jest właściwa dokumentacja i ocena postępów pacjenta. Aby obserwować i zapisywać szczegóły dotyczące postępu pacjentów i rozpowszechniać te informacje z powrotem do terapeutów jest obowiązkiem asystent OT. Okresowo, terapeuta zbada te raporty, ocenić stan pacjenta w tym punkcie, i dostosować leczenie w razie potrzeby. OTAs często obsługiwać obowiązków administracyjnych i biurowych, a także, ale w zależności od środowiska pracy obowiązki te mogą być wykonywane przez profesjonalnych doradców terapii. Zazwyczaj odbieranie połączeń telefonicznych, utrzymanie sprzętu, książek terminy i złożyć roszczeń ubezpieczeniowych.
Artykuł napisany przez: