viacarpatia.pl

viacarpatia.pl

obiekty mostowe konstrukcje drewniane projektowanie

obiekty mostowe konstrukcje drewniane projektowanie

AAFL – Kolejny American Football League

Z buzz rośnie wokół nowego AAFL, to USA gotowe do kolejnej ligi futbolu amerykańskiego? All American Football League tak myśli.

Co to jest?

Piłka nożna pod inną nazwą. AAFL ma nadzieję przyciągnąć kibiców, którzy potrzebują zbytu dla zawodowej piłki nożnej w offseason NFL.

Jaka jest atrakcją?

Poza wiosną i wczesnym latem sezonu AAFL jest przyłączając się do uczelni znanych w piłkę, aby przyciągnąć kibiców uczelni w ich offseason. Jest to niezwykle ważne, aby jej podejścia, ponieważ zamierza zatrudniać zawodników z tych uczelni. Chodzi o to, że jeśli ściśle przestrzegać college’u karierę zawodnika i są one teraz w grę dla AAFL, będziemy chcieli, aby śledzić ich karierę zawodową, jak również. absolwenci każdej ze szkół, a lokalne fandom będą oferowane pakiety biletów i inne profity.

obiekty mostowe konstrukcje drewniane projektowanie

Gdzie będzie znajdować się zespoły?

Do tej pory, Alabama, Arkansas, Floryda, Michigan, Tennessee i Teksasie.

Try-out dla Arkansas, Alabama, Floryda i Michigan już odbyło, w zależności od źródła, niektórzy gracze zostały już podpisane z drużyn. Regularny sezon i harmonogram playoff jest już ustawiony, choć raz, w zależności od źródła, nie wszystkie miejsca do gier zostały sfinalizowane. Wśród miejsc, które według przewidywań będą obsługiwać co najmniej jedną grę to Raymond James Stadium w Tampa, FL, War Memorial Field in Little Rock, AR i Ford Field w Detroit, MI.

Czy jest ktoś znany związany z ligi?

Choć liga komisarzem i kierownictwo operacji nie są jeszcze zatrudniony, prezes Izby Zarządzających jest Cedric Dempsey, były prezydent NCAA. Istnieje również reprezentacja byłych prezydentów i kanclerzy uczelni systemu uniwersyteckiego, a także Jack Lengyel, lepiej znany jako postać grana przez Matthew McConaughey w We Are Marshall.

Czekaj, nie istnieje już piłkarski w offseason NFL?

Artykuł napisany przez: